TERENY INWESTYCYJNE

PRZED

PO

TERENY PRZEMYSŁOWE W ORZESZU PRZY TRASIE KATOWICE – WISŁA

 

 

Jeśli poszukujesz terenu, aby móc rozwinąć swój biznes, terenu, który można dowolnie dopasować do twoich wymagań, a z czasem powiększyć, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

 

 

Tereny przemysłowe obejmują do 100 hektarów i są idealnym miejscem na prowadzenie działalności logistycznej, usługowej i produkcyjnej. Działki posiadają jednego właściciela, regularne kształty, możliwy jest dowolny ich podział oraz łączenie, dzięki czemu można dopasować teren do konkretnej inwestycji. Strefa nie sąsiaduje bezpośrednio z zabudową mieszkaniową, nie jest narażona na wpływ szkód górniczych. Daje to swobodę w zagospodarowaniu przez inwestorów całości nabytych terenów, co wykorzystały już 3 firmy, a kolejne są zainteresowane współpracą. Długa i bogata historia firmy Jarub daje możliwość wsparcia nowym inwestorom w zakresie projektowania i budowy infrastruktury liniowej oraz organizowania niezbędnych dokumentacji do rozwoju działalności.

 

 

Obszary  znajdują się bezpośrednio przy Drodze Krajowej lokalizacji 81 (popularnej Wiślanki), łączącej Katowice i Wisłę, oraz w odległości 10km od węzła autostradowego z autostradą A1. Największe miasta aglomeracji śląskiej znajdują się odpowiednio w odległości:

 

 

Żory – 10 km

Katowice – 22 km

Pyrzowice A1 – 73 km

Bielsko Biała – 42 km

Cieszyn – granica z Republiką Czeską – 48 km

Tychy – 22 km

Rybnik – 20 km

 

Tereny posiadają uzbrojenie techniczne oraz odpowiednie otoczenie gospodarcze.

 

 

Miasto Orzesze zamieszkuje ponad 20 000 ludzi, którzy stanowią potencjalny kapitał ludzki dla przyszłych inwestorów. Rozwinięta baza edukacyjna w województwie znacząco wpływa na jakość rynku pracy w regionie, co zapewnia duży potencjał dobrze wykwalifikowanych pracowników.

 

 

Samorząd miasta w drodze uchwały zatwierdził, iż nowi inwestorzy przez pierwsze dwa lata działalności są zwolnieni z podatku od nieruchomości.

 

 

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działkach ustala się tereny aktywności gospodarczej. Podstawowe przeznaczenie terenu to: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa o wysokości nie przekraczającej 13 m. Docelowo można również przeznaczyć teren na sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, komunikacji wewnętrznej oraz parkingi.

 

 

Kontakt :

Dominika Siwek

Tel.601701338

W celu ustalenia warunków, zapraszam do kontaktu.